En Uygun Fiyat Garantisi ve Müşteri Güvencesi

 

Tablet, Telefon Ve Apple Watch Tamiri

Profesyonel çözüm ve güvenilir hizmet

Neden Biz?

Garantili Hizmet

Tabletinizi tamir ettikten sonra sistemimize kaydedip 6 ay boyunca garanti veriyoruz.
Neden Biz?

Veri Güvenliği

Sizin için yedeklerinizi alıyoruz ve bu sayede telefonunuzdaki bilgileri koruyoruz.

Ücretsiz arıza tespiti yaptıktan sonra


Müşteri hizmetlerimiz tarafından sizinle iletişime geçerek arıza ve fiyat bilgisi verilir. Kabul etmeniz dahilinde cep telefonunuzu tabletiniz veya laptopunuzun arızası giderilir. Test aşaması tamamlandıktan sonra size teslim almanız için bilgi verilir. Tamirden itibaren cihazınızın tamir edilen konu ile ilgili 6 ay garantisi olur. 

Farkımız Özverimiz Sizin için test ve kontroller yapmaktayız


Cep Telefon Tamiri


Cep telefonu tamiri gerçekleştikden sonra sizin için genel bir analiz yapıyoruz. Ardından cep telefonunun tamir için gelinen sorunu çözülmüş mü çözüldü ise başka bir problem var mı? varsa size bilgi verip bu sorunları da onarıyoruz dilerseniz daha sonraya erteleyebiliriz.


iPad Tablet Tamiri


iPad Tablet tamiri gerçekleştikden sonra sizin için genel bir analiz yapıyoruz. Ardından tabletinizin tamir için gelinen sorunu çözülmüş mü çözüldü ise başka bir problem var mı? varsa size bilgi verip bu sorunları da onarıyoruz dilerseniz daha sonraya erteleyebiliriz.

Cep telefon tamiri veya iPad Tablet Tamiri her zaman donanımsal olmaz bazen yazılım problemleri sebep olabilir. Bu tür sorunlarda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız apple ürünleri kullanıyorsanız iCloud şifrelerinizi kaybetmeyeceğiniz bir yere not edin veya faturanızı iyi muhafaza edin gerisini biz sizin için hallederiz.

Apple Watch Tamirigerçekleştikden sonra sizin için genel bir analiz yapıyoruz. Ardından tabletinizin tamir için gelinen sorunu çözülmüş mü çözüldü ise başka bir problem var mı? varsa size bilgi verip bu sorunları da onarıyoruz dilerseniz daha sonraya erteleyebiliriz.